Makijaż permanentny

Wielu klientów jest przekonanych o tym, że makijaż permanentny będzie dobrze i estetycznie wyglądał nawet przez kilka lat. Jego trwałość zależy jednak od typu cery, jej kolorytu oraz tego, jaki pigment i techniki zostaną zastosowane podczas zabiegu.

Trwałość makijażu permanentnego ze względu na powyższe czynniki, może się zatem wahać od 3 do 5 lat. Dlatego zabieg należy co jakiś czas powtarzać. Jedni klienci będą musieli zrobić to już po roku, a inni dopiero po dwóch, a nawet trzech latach.

Wynika to z tego, że pigment stopniowo wchłania się w skórę, gdyż jest to związane z naturalnymi zmianami fizjologicznymi skóry. Wraz z biegiem czasu struktura skóry ulega zmianie, podobnie jak rysy twarzy oraz podejście klientów do urody.

Makijaż permanentny pozwala zamaskować niedoskonałości urody.

Podczas zabiegów makijażu permanentnego wykorzystuje barwniki szwajcarskie i niemieckie.
Subtelnie podkreśla świeżość i naturalność twarzy. Dzięki makijażowi permanentnemu poprawimy kształt brwi, rzęs (ZAGĘSZCZENIE), kontur ust, powiększyć je lub wzmocnić ich barwę.

Dla kogo makijaż permanentny nie jest wskazany:

  • Osoby z chorobami nowotworowymi
  • Cukrzycy
  • Borykający się z problemem łuszczycy
  • Kobiety ciężarne
  • Osoby z aktywną opryszczką oraz z infekcjami
  • Przyjmujący leki sterydowe oraz rozrzedzające krew

Przed zabiegiem makijażu permanentnego pacjent otrzymuje znieczulenie, dzięki czemu nie odczuwa bólu i może się w pełni zrelaksować.

SPRZĘT

Aparat do makijażu permanentnegoDo wykonania makijażu permanentnego używam najnowszej generacji sprzętu BIOEVOLUTION. To pierwsze takie urządzenie, które tworzy zintegrowany system igły i nasadki. Dzięki temu zachowane zostają na najwyższym poziomie standardy bezpieczeństwa i higieny. Dodatkowo jednorazowe kartridże znajdują się w antyseptycznych opakowaniach opatrzonych numerem seryjnym i sterylizowanych tlenkiem etylenu. Wewnętrzna otoczka utrzymuje igłę w czystości oraz uniemożliwia cofanie się barwnika i krwi do rękojeści. Tym samym wyeliminowane jest ryzyko zakażenie podczas zabiegu.

BIOEVOLUTION to gwarancja najwyższej jakości, która została potwierdzona certyfikatami AMIISO 9001oraz ISO13485 (Europejski Standard Medyczny).