Kurs makijażu permanentnego

Szkolenia z możliwością dojazdu – dodatkowo płatne 1000,-

 

KURS Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO INDYWIDUALANE

SZKOLENIE Z MICROBLANDINGU    1 dniowe,         1.500,-            2 dni – 2.300 zl

SZKOLENIE 4 DNIOWE-                                  3.500,-

SZKOLENIA 5 DNIOWE rozszerzone o microblading  –                                5.500,-

 

Najnowsze wiadomości z Międzynarodowego Kongresu Makijażu Permanentnego w Berlinie

Modelki zapewniamy na życzenie klienta.

Szkolenie z wizażu – 1500,-

 

KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ZAKOŃCZONY CERTYFIKATEM     

 Posiadamy wpis do RIS w WUP, możliwość BEZPŁATNEGO odbycia szkolenia. Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o całkowite sfinansowanie przez urząd pracy.

 

MOŻLIWOŚĆ KUPNA SPRZĘTU I WSZELKICH AKCESORII.

 

SZKOLENIA DOSZKALAJACE Z TECHNIK CIENIOWANIA, KORYGOWANIA BRWI, ZAGĘSZCZENIA RZĘS – 1 MODUŁ – 

jednodniowe szkolenie  1500,-

Doszkolenia z łączonych modułów -np. brwi i usta- 1800,-

 

Doszkolenia 2 dniowe – 2000,-.

 

DUŻĄ WAGĘ PRZYKLADAM DO NAUKI O KOLORACH I PRACY NA MODELKACH,ZAJĘCIA PRAKTYCZNE.

 

METODYKA PROWADZENIA ZAJĘĆ

Zajęcia teoretyczne obejmują wiedzę z wizażu, rysunku, koloru oraz podstawowej wiedzy i zasad w kosmetyce (opis i budowa skóry). Praca na maskach przy użyciu maszyny do makijażu permanentnego, barwników oraz igieł. Zasady prawidłowego wykonania makijażu ust, brwi ,kresek. Omówienie podstaw o barwnikach i sprzęcie do wykonywania zabiegów. Kolejny etap to praca na modelach, praktyka.

 

URZĄDZENIA DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ  !!!!


Aparat do makijażu permanentnego i mezoterapi – 9.900 PLN

 

Urządzenia do makijażu permanentnego BioEvolution wyposażone są w mikroprocesory firmy Intel, które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry.

W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach BioEvolution „inteligentnej technologii” pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji.

BioEvolution opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym pomieszczeniu (ISO klasy 8) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.

Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby.

Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu.

Opatentowana konstrukcja kartridża zapobiega rozlewaniu się pigmentu.

Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach. Nasz partner – firma Feuerstein Produktion GmbH – jest jednym z wiodących producentów igieł chirurgicznych na świecie.

System Easy-Click pozwala na szybki montaż kartridża. Dzięki temu można łatwo zmienić rozmiar igły lub kolor pigmentu podczas zabiegu.

Mikroprocesor Intel steruje i kontroluje moc oraz częstotliwość pracy igły. Dzięki temu pigment jest precyzyjnie wprowadzany w skórę. Równomierne rozłożenie koloru oraz zachowanie ciągłości linii, elimnuje konieczność wykonania powtórnego zabiegu. Nawet pigmentacja cienkich linii wokół ust nie wymaga korekty.

Płaski panel jednostki sterującej zaprojektowano tak, aby można go było łatwo utrzymać w czystości.

Częstotliwość pracy igły: od 50 do 150 nakłuć na sekundę.

Ergonomiczna i lekka (tylko 57 gramów) rękojeść charkteryzuje się bardzo cichą pracą bez żadnych drgań i wibracji. Nie zawiera wewnątrz plastikowych części. Nawet przy dłuższym zabiegu nie przegrzewa się.

Opatentowany system jednorazowych igieł – kartridży eliminuje możliwość zakażenia bez konieczności sterylizowania poszczególnych części w autoklawie.

System Easy-Click pozwala na szybki montaż kartridża.

Płynna regulacja długości igły.